У Києві затримали зловмисників, які підпалили генератор та заклали вибухівку

Двоє чоловіків намагалися втекти за кордон, переодягнувшись у військову форму.

0

У Києві правоохоронці затримали двох чоловіків, які підпалили генератор на території навчального закладу та заклали саморобний вибуховий пристрій.

Коротко про головне

  • У Києві затримали двох чоловіків за підпал генератора.
  • Зловмисники намагалися втекти за кордон у військовій формі.
  • Один із затриманих — військовослужбовець, який залишив частину.
  • Ділкам оголошено підозру у замаху на терористичний акт.
  • Санкція статті передбачає до десяти років ув’язнення.

Підпал генератора та вибухівка: деталі злочину

Днями до поліції Києва надійшло повідомлення про підпал генератора на території одного з вищих навчальних закладів. Під час огляду місця події вибухотехніки главку поліції виявили саморобний вибуховий пристрій. Оперативники управління карного розшуку спільно із фахівцями кримінального аналізу та оперативниками Солом’янського управління поліції Києва встановили, що до скоєння злочину причетні двоє місцевих мешканців, віком 34 та 35 років. Один з них є військовослужбовцем, який перебуває у статусі СЗЧ.

Затримання на кордоні

Під час проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські спільно із працівниками СБУ та ДПСУ затримали фігурантів на кордоні з Республікою Білорусь. Обидва зловмисники, переодягнувшись у військову форму, намагалися незаконно перетнути державний кордон. Правоохоронці затримали фігурантів у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Ділкам оголошено про підозру за ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України – замах на вчинення терористичного акту. Санкція статті передбачає до десяти років ув’язнення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я